Olomouc - Droždín - VORÁČ, VORÁČ kuchyně, kuchyně-katalog, kuchyně Olomouc, kuchyně na míru, kuchyně na zakázku Olomouc - Droždín

Informace o firmě na portálu Reality Olomouc.

« zpět na seznam

VORÁČ

ilustrační fotografie

Rodinný podnik z Hané, který založil Zdeněk Voráč v roce 1992 na Olomoucku. Nyní firma sídlí v Olomouci – Droždíně, kde se nachází jak interiérové studio, tak i výrobní část, která je stále modernizována.

Zaručujeme kvalitu, originální zakázkovou výrobu nábytku a interiéru. Včetně ručně kreslených perspektiv až po grafické návrhy 3Dmodely, které umožňují realistický pohled na celý interiér. Klademe důraz na kvalitu a přesné dodržování technologických postupů. Zavádíme prověřené novinky a inovace do našich výrobků mezi prvními. Zajišťuje tak maximální životnost nábytku k jeho dlouhodobému užívání do prostředí do kterého byl navržen.

Výrobky z naší produkce znají nejen zákazníci z Čech, Moravy, ale také i Slovenska. Každý výrobek je navrhovaný společně se zákazníkem a pečlivě konzultovaný.

 
Kontaktní informace
Jméno: Zdeněk Voráč
Ulice: Gagarinova 2
Město: 779 00 Olomouc - Droždín
Telefon 1: 603 266 237
Telefon 2:
E-mail: vorac@vorac.cz
Web: http://www.vorac.cz/

« zpět na seznam

Něco jste nenašli, něco chybí?
Chybí nějaké údaje, něco jste nenašli, byli jste spokojeni s nějakou firmou a ona tu není? Dejte nám, prosím, vědět, nebo můžete ... přidat firmu»

Novinky

POZOR! POZOR!
Reklama zdarma!
Zápisy firem ZDARMA. Svoji firmu můžete přidat do databáze portálu olomouc-info.cz na stránce přidat firmu

© Obsah a Webdesign NEXCESI - webdesign Olomouc